Minden 25.000 forintot meghaladó rendelés kiszállítása Magyarországra ingyenes!

Minden 25.000 forintot meghaladó rendelés kiszállítása Magyarországra ingyenes!
Kereső

Gyártó
Kategória
Termék ára
Oldalak: 1 | 2 | 3
Tenda L8139D PCI Fast Ethernet hálózati kártya
L8139D, PCI, 1x RJ45 10/100, IEEE 802.3 / IEEE 802.3u, Low Profile hátlap, nem tartozék

Ár: 1 337 Huf
1 053 Huf + Áfa
TP-Link TL-3239DL hálózati adapter
TF-3239DL, PCI, 1x RJ45 10/100, IEEE 802.3 / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x, max. 100 m, OS: Windows 9x/Me/2000/XP/Vista, Linux, NetWare

Ár: 2 078 Huf
1 636 Huf + Áfa
TP-Link TG-3269 hálózati adapter
TG-3269, PCI, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x / IEEE 802.1p / IEEE 802.1q, max. 100 m, OS: Windows 9x/Me/2000/XP/Vista, Linux, NetWare

Ár: 3 220 Huf
2 535 Huf + Áfa
TP-Link TG-3468 hálózati adapter
TG-3468, PCI-E, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x / IEEE 802.1p / IEEE 802.1q, max. 100 m, OS: Windows 9x/Me/2000/XP/Vista, Linux

Ár: 3 384 Huf
2 665 Huf + Áfa
Edimax EN-9260TX-E V2 hálózati adapter
EN-9260TX-E V2, PCI-E, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab /IEEE 802.3u / IEEE 802.3x, OS: Windows 98SE / 2000 / XP / Vista, MAC OS, Linux

Ár: 3 796 Huf
2 989 Huf + Áfa
Edimax EN-9235TX-32 V2 hálózati adapter
EN-9235TX-32 V2, PCI, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab /IEEE 802.3u / IEEE 802.3x /IEEE 802.1Q, Auto MDI/MDI-X,Low profile hátlap jár hozzá

Ár: 3 926 Huf
3 091 Huf + Áfa
D-Link DGE-528T gigabit hálózati adapter
DGE-528T, PCI, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x / IEEE 802.1p / IEEE 802.1q, max. 100 m, Auto MDI/MDIX támogatás

Ár: 4 370 Huf
3 441 Huf + Áfa
StarTech.com ST1000BT32 PCI 10/100/1000 Low Profil Ethernet kártya
ST1000BT32, PCI, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.11u PCI 2.1, 2.2, WindowsŽ NT, ME, 2000, XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 Windows ServerŽ 2003, 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016 Netware Server 5.x, Netware ODI for DOS Linux 2.6.x to 4.11.x, Unix Mac OS X 10.4

Ár: 4 776 Huf
3 761 Huf + Áfa
Delock 89357 PCIe Gigabit LAN kártya
89357, PCI-E, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab /IEEE 802.3u / IEEE 802.3x /IEEE 802.1Q, Low Profile hátlap tartozék

Ár: 4 907 Huf
3 864 Huf + Áfa
Tenda P200 200Mbps mini Powerline adapter
P200, Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100, HomePlugAV IEEE 802.3,IEEE 802./3u, max. 300 m, 53x53x28mm, fogyasztás 0,43-2,8W, 200Mbps

Ár: 6 025 Huf
4 744 Huf + Áfa
Delock 89156 PCIe Gigabit LAN kártya
89156, PCI-E, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab /IEEE 802.3u / IEEE 802.3x /IEEE 802.1Q, Low Profile hátlap tartozék

Ár: 6 049 Huf
4 763 Huf + Áfa
TP-Link MC220L média konverter
MC220L, Médiakonverter, 1x SFP, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3ab / IEEE 802.3z / IEEE 802.3x, max. 550 m, 1000BaseTX Duplex - 1000BaseSX (SC Multi-mode)

Ár: 8 996 Huf
7 084 Huf + Áfa
TP-Link MC112CS média konverter
MC112CS, Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3 / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x, max. 20 km, 100BaseTX - 100BaseFX (SC Single-mode), WDM (full duplex egy kábelen)

Ár: 9 444 Huf
7 436 Huf + Áfa
TP-Link MC100CM média konverter
MC100CM, Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3 / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x, max. 2 km, Fast Ethernet Konverter 10/100 Mbit TP (RJ-45)-ről 100 Mbit FX (SC-Duplex)-re

Ár: 11 095 Huf
8 736 Huf + Áfa
Intel Gigabit CT Desktop hálózati adapter
EXPI9301CTBLK, PCI-E, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3z, max. 100 m, Low Profile hátlap tartozék

Ár: 11 278 Huf
8 880 Huf + Áfa
Tenda P200 KIT 200Mbps mini Powerline adapter
P200KIT, Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100, HomePlugAV IEEE 802.3,IEEE 802./3u, max. 300 m, 53x53x28mm, fogyasztás 0,43-2,8W, 200Mbps

Ár: 11 303 Huf
8 900 Huf + Áfa
HP L210-T1 Intel PCIe Gigabit NIC
E0X95A, PCI-E, 1x RJ45 10/100/1000, 65 x 55 x 20 mm

Ár: 11 939 Huf
9 401 Huf + Áfa
Intel Pro1000+GT hálózati adapter
PWLA8391GT, PCI, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x / IEEE 802.1p / IEEE 802.1q

Ár: 12 448 Huf
9 801 Huf + Áfa
Intel PRO/1000 GT low profile hálózati adapter
PWLA8391GTLBLK, PCI, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab / IEEE 802.3x / IEEE 802.1p / IEEE 802.1q, Low Profile

Ár: 12 502 Huf
9 844 Huf + Áfa
TP-Link MC111CS média konverter
MC111CS, Médiakonverter, 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, IEEE 802.3 / IEEE 802.3u / IEEE 802.3x, max. 20 km, 100BaseTX - 100BaseFX (SC Single-mode), WDM (full duplex egy kábelen)

Ár: 13 004 Huf
10 240 Huf + Áfa
HP Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet Plus NIC hálózati adapter
FS215AA, PCI-E, 1x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3ab /IEEE 802.3u / IEEE 802.3x

Ár: 13 866 Huf
10 918 Huf + Áfa
TPLink TL-PA4010KIT 500Mbps 2xTL-PA4010 Nano Powerline Adapter
TL-PA4010KIT, Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100, HomePlug AV, IEEE802.3, IEEE802.3u, max. 300 m, 128-bit AES, Windows 2000/XP/2003/Vista, Windows 7/8, Mac, Linux kompatibilis, 65x52x28,5mm

Ár: 14 065 Huf
11 074 Huf + Áfa
Devolo dLAN WiFi Powerline Repeater
D9427, Powerline Repeater, 1x RJ45 10/100, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.11 b, g, n (2,4 GHz Single Band) Auto MDI/X, Átviteli sebesség: Ethernet 10/100 (mbps), Wi-Fi 300 (mbps, 2x2 MIMO), WPA/WPA2, WPS PBC

Ár: 14 196 Huf
11 178 Huf + Áfa
Delock 2xGigabit LAN PCI-E LP 89358
89358, PCI-E, 2x RJ45 10/100/1000, IEEE 802.3 / IEEE 802.3u / IEEE 802.3ab, Low Profile hátlap tartozék

Ár: 14 805 Huf
11 658 Huf + Áfa
TPLink TL-PA4010P-KIT 500Mb2xTL-PA4010P Powerline Adapte
TL-PA4010P-KIT, Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100, HomePlug AV, IEEE802.3, IEEE802.3u, max. 300 m, 128-bit AES, Windows 2000/XP/2003/Vista, Windows 7/8, Mac, Linux kompatibilis, 95x58x42mm

Ár: 14 909 Huf
11 739 Huf + Áfa
TPLink TL-WPA4220 300Mbps Range Extender
TL-WPA4220, Powerline Adapter, 2x RJ45 10/100, HomePlug AV, IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.11b/g/n, max. 300 m, Átviteli sebesség: 300Mbps , WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Encryption

Ár: 16 562 Huf
13 041 Huf + Áfa
Zyxel PLA5206V2-EU0101F 1 port Gbe Powerline adapter
PLA5206V2-EU0101F, Powerline Adapter, 1x RJ45 10/100/1000, HomePlug AV2, max. 300 m, Átviteli sebesség: 1000Mbps, 128 Bit AES

Ár: 16 562 Huf
13 041 Huf + Áfa
Oldalak: 1 | 2 | 3


Ár:



Utolsó frissítés ideje: 2018.01.20 21:00:38(6300/15239) | 2018.01.20 21:00:40(187)
Az árak tájékoztató jellegűek. Az árváltozás jogát fenntartjuk!
A tévedés jogát fenntartjuk a laptopok specifikációjánál, mivel egy típusból több darabot tartunk, ezért a felszereltség, állapot, aksi üzemidő részben eltérhet a leírtaktól!